Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Forum Residence

Příjemný hotel Forum Residence se skládá ze dvou budov vzdálených od písčito-oblázkové pláže pouhých 100 metrů v letovisku Ialyssos. Hosté mohou za poplatek využívat služby v sesterském hotelu Forum Beach, kde se nacházejí Thalassa Forum Spa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Forum Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Forum Residence

Hotel Forum Residence se nachází cca 100 m od písčito-oblázkové pláže se sprchami (lehátka a slunečníky za poplatek). Nejbližší taverny, restaurace a bary jsou vzdálené cca 100 m. Do městečka Ialyssos je to cca 900 m, do hlavního města Rhodos cca 8 km a na letiště cca 7 km.

Popis a vybavení hotelu

Hotel Forum Residence se skládá ze dvou budov oddělených malou místní komunikací a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, 2 restaurace a 2 bary, kavárnu, společenskou místnost, možnost pronájmu bezpečnostní schránky (za poplatek), internetový koutek, minimarket, bazén a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Ubytování

Klimatizované apartmány pro 2 - 4 osoby (klimatizace je v provozu od 15. 6. do 15. 9.) se skládají z obývací ložnice s kuchyňským koutkem (lednička, vařič, základní nádobí) a další obývací ložnice a mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV s místními programy, bezpečnostní schránku a internetové připojení (za poplatek) a balkon nebo terasu. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Hotel Forum REsidence pro své hosty nabízí zdarma šipky. V sesterském hotelu Forum beach 4* vzdáleném cca 200 m se nachází Thalassa Forum Spa (sauna, masáže, krytý bazén, hydromasáže, hydroterapie, hammam) a tenis (vše za poplatek).

Strava

dle CK, ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Snack a zmrzlina během dne (11.00–17.00) v baru u bazénu. Pánové musejí mít na večeři oblečené dlouhé kalhoty. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–17.30 a od 18.00–23.00) ve vybraných barech a restauracích.

Pláž

Hotel Forum Residence se nachází cca 100 m od písčito-oblázkové pláže se sprchami. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.