Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Irene Palace

Hotel Irene Palace leží na krásné dlouhé písčito- oblázkové pláži Afandou v klidné části letoviska Kolymbia ve vzdálenosti 25 km od města Rhodos a 25 km od starobylé vesničky Lindos. Pravidelné spojení s hlavním městem Rhodos a se starobylým městečkem Lindos zajišťují místní autobusové linky. Vzdálenost od letiště je cca 30 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Irene Palace , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Irene Palace

Hotel Irene Palace leží na krásné dlouhé písčito- oblázkové pláži Afandou v klidné části letoviska Kolymbia ve vzdálenosti 25 km od města Rhodos a 25 km od starobylé vesničky Lindos. Pravidelné spojení s hlavním městem Rhodos a se starobylým městečkem Lindos zajišťují místní autobusové linky. Vzdálenost od letiště je cca 30 km.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu jsou podávány v hlavní hotelové restauraci. Možnost all inclusive stravování za příplatek.

Ubytování v Irene Palace

Příjemně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), ledničkou, SAT/TV, vysoušečem vlasů, telefonem, rádiem, klimatizací (1. 6.–15. 9. zdarma). Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Možnost až dvou přistýlek (2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí a dítě)

Vybavení

Součástí hotelového areálu Irene Palace je vstupní hala s recepcí, restaurace, piano bar, televizní a společenská místnost, výtah, kadeřnictví a minimarket. Na recepci je možnost pronajmutí trezoru. V krásné, udržované zahradě se nachází bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, whirpool, dětské hřiště, minigolf a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel nabízí sportovní aktivity: fitness, volejbal, fotbal a stolní tenis. Za poplatek je k dispozici tenisový kurt s pevným povrchem, sauna a vodní sporty na pláži. V hotelu jsou pořádány zábavné a sportovní animační programy, pro děti je k dispozici miniklub a speciální animační program (děti 4–12 let).

Doporučení

Kvalitní služby a kvalitní ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří touží po nezapomenutelné dovolené.

Pláž

Hotel Irene Palace leží přímo na otevřené pláži, která patří k jedné z nejkrásnějších v okolí. Každý rok získává hotel modrou vlajku za čistotu pláže i vody.

Aktuální popis od CK

Polohahotelový areál s velmi přátelskou a milou atmosférou tvoří hlavní budova a 2 křídla. Nachází se v klidném prostředí v prostorné a velmi pěkně upravené...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

StřediskoKolymbiaPolohaHotel v rozlehlé zahradě je situován přímo na pláži v klidné části střediska. Centrum střediska je vzdáleno cca 300 m.VybaveníRecepce,...

Popis destinaceRhodos leží na jihu Řecka a je znám svým slunečným počasím. Říká se, že na Rhodosu je nejvíce slunečních dnů v roce z řeckých ostrovů (více...

Poloha- Obchůdky, restaurace a bary cca 100 m - Centrum letoviska Kolymbia cca 500 m - Centrum města Rhodos cca 25 km - Autobusová zastávka cca 100 m -...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.