Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kostas Sawas

Studia Kostas Sawas se nachází na ostrově Rhodos pouhých 70 m od písečné pláže a 500 m od živého letoviska Faliraki s velkým množstvím obchodů, restaurací a velkým aquaparkem. Do hlavního města Rhodos Town, vzdáleného asi 15 km, jezdí autobus.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kostas Sawas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Kostas Sawas

Studia Kostas Sawas se nachází pouhých 70 m od písečné pláže a 500 m od živého letoviska Faliraki s velkým množstvím obchodů, restaurací a velkým aquaparkem. Do hlavního města Rhodos Town, vzdáleného asi 15 km, jezdí autobus.

Doporučení

Kostas Sawas je příjemné ubytování na klidném místě v těsné blízkosti pláže v jednom z nejpopulárnějších letovisek na ostrově. Pokud chcete ochutnat místní speciality tradičních taveren a zažít strhující atmosféru barů a diskoték, je toto místo stvořené právě pro Vás.

Ubytování

Studia a apartmány Kostas Sawas pro 2–4 osoby s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a jsou vybaveny kuchyňským koutem, lednicí, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení studií Kostas Sawas

Studia se nachází ve dvou budovách, venkovní bazén, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu, minimarket.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází cca 70 m od studií. lehátka a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.