Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lomeniz Blue

Jen 5 kilometrů od centra města Rhodos, v kouzelné části ostrova zvané Kalithea, stojí areál hotelu Lomeniz Blue. Tuto část ostrova vyhledávají domácí i turisté nejen kvůli plážím, hotel Lomeniz Blue navíc sousedí se dvěma nejvyhlášenějšími rybími restauracemi. Hotel vyrostl mimo hlavní cestu, což zaručuje klidnou dovolenou, bez hluku z okolních barů. Pastelovou budovu netradičního tvaru doplňuje zahrada, které dominují palmy. Malá neorganizovaná písčito-kamínková pláž je přímo před hotelem, na organizovanou pláž jménem Kavurakia se dostanete asi po 50 m. Kavurakia je písečná, promíchaná s oblázky. Na jejím konci v zálivu podél skal se můžete potápět a poznávat krásy podmořského světa. V okolí narazíte i na další pláže

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lomeniz Blue, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lomeniz Blue:

Jen 5 kilometrů od centra města Rhodos, v kouzelné části ostrova zvané Kalithea, stojí areál hotelu Lomeniz Blue. Tuto část ostrova vyhledávají domácí i turisté nejen kvůli plážím, hotel Lomeniz Blue navíc sousedí se dvěma nejvyhlášenějšími rybími restauracemi. Hotel Lomeniz Blue vyrostl mimo hlavní cestu, což zaručuje klidnou dovolenou, bez hluku z okolních barů. Pastelovou budovu netradičního tvaru doplňuje zahrada, které dominují palmy. Malá neorganizovaná písčito-kamínková pláž je přímo před hotelem, na organizovanou pláž jménem Kavurakia se dostanete asi po 50 m. Kavurakia je písečná, promíchaná s oblázky. Na jejím konci v zálivu podél skal se můžete potápět a poznávat krásy podmořského světa. V okolí narazíte i na další pláže.

Vybavení / Sport / Zábava:

vstupní hala s recepcí, bar – fungující během večera. Tady si své místo našly i TV/SAT koutek, internetový koutek, videohry a knihovna. Pod recepcí je vkusně řešená restaurace s vnitřním a venkovním posezením, kde si hosté rozmazlují své chuťové pohárky. Součástí areálu je i a la carte bar (za příplatek) s pohodlným venkovním posezením začínajícím téměř na pláži. Ne jeden návštěvník si tu rád posedí u nápoje, sledujíc moře, lodičky či západ slunce. Dominantou areálu je bazén s barem. Zmiňovaný bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), možnost zacvičit si vodní gymnastiku, zahrát vodní pólo, ale i stolní tenis nebo biliard vyplní pohodové chvíle dovolené. Nechybí dětský klub Aeolusko pro naše nejmenší, ve kterém se o zábavu postarají zkušení Aeolus animátoři. Diskotéky, karneval pro nejmenší, sportovní turnaje, taneční soutěže nebo vědomostní kvízy – každý si vybere zábavu dle své chuti. V určitých termínech si na své přijdou i miminka a batolata – za asistence svých rodičů a zkušeného instruktora se naučí plavat! Hotel má k dispozici vlastní parkoviště a prostor na hraní nebo odpočinek.

Ubytování v hotelu Lomeniz Blue:

pohodlně zařízené pokoje pro 2-3 osoby (3. postel klasická nebo přistýlka) mají koupelnu (vana/WC), ledničku a jsou klimatizované (za příplatek). Každý pokoj má telefon, televizi, ledničku a fén. Samozřejmostí jsou balkon nebo terasa orientované do zahrady nebo na bazén, některé částečně i na moře. Rodinné pokoje pro 4-5 osob (všechny postele klasické) jsou situované na přízemí hned u recepce a na nejvyšším poschodí s pěkným výhledem na moře. Vybavení je stejné jako u klasických pokojů. Dětská postýlka je v hotelu Lomeniz Blue na vyžádání zdarma, trezor je možné si pronajmout na recepci.

Stravování:

Dle zájezdu:

all inclusive.

 • snídaně (7:30-9:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou teplého a studeného bufetu v hotelové restauraci
 • místní alkoholické a nealkoholické nápoje (teplé a studené) v barech a v restauraci. V barech do 23:00 (po 23:00 za úhradu), v restauraci během podávání jídel
 • dopolední občerstvení v baru u bazénu (10:00-12:00)
 • sladká dvouhodinka, káva v baru u bazénu (16:00-18:00)
 • dětský miniklub Aeolusko (6 dní v týdnu v době 10:00-13:00, 16:00-18:00) – minidisko, karneval
 • sportovní aktivity: stolní tenis, badminton, vodní pólo
 • společenské hry (šachy, scrabble, karty...)
 • TV koutek s DVD filmy pro děti a dospělé
 • příležitostně konané sportovní turnaje a cvičení nebo večerní programy pro dospělé
 • lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži před hotelem zdarma (na pláži Kavurakia za poplatek)
 • lekce vaření s řeckým kuchařem – 2 x týdně 1 hodina

Náš názor:

výborná poloha – v klidném a bezpečném prostředí téměř na pláži a zároveň kousek od starobylého města Rhodos. Hotel vhodný pro všechny kategorie – jak pro rodiny s dětmi tak pro páry. Sympatický all inclusive se slovenským personálem – nový člen sítě Aeolus Collection. Náš tip!

Kapacita hotelu Lomeniz Blue:

59 pokojů

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.