Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nausika

Příjemný pětipatrový hotel s rodinnou atmosférou v městské zástavbě cca 80 m od pláže a cca 10 minut chůze od centra města Rhodos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nausika, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nausika

Příjemný pětipatrový hotel Nausika s rodinnou atmosférou v městské zástavbě cca 80 m od pláže a cca 10 minut chůze od centra města.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky je vzdálena cca 80 m od hotelu Nausika (přes silnici). Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení hotelu Nausika

K vybavení hotelu Nausika patří menší vstupní hala se směnárnou, výtah, malá restaurace a snack bar s TV. Možnost pou­ží­vat bazén hotelu Agla, který je vzdálen cca 60 m.

Vybavení pokojů

Zrenovované dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s neoddělenou sprchou, WC, novým světlým nábytkem, klimatizací (za poplatek), TV, lednicí a balkonem.

Stravování

Dle zájezdu - rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány v hotelové restauraci. Fakultativní večeře v nedalekém hotelu Agla.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.