Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nirvana Beach

Hotel Nirvana Beach se nachází kousek od pláže v letovisku Theologos, cca 200 m od jeho centra se spoustou obchodů, barů, restaurací a kaváren, 7 km od letiště na ostrově Rhodos a 18 km od centra Rhodu. Hotel je vybaven i pro osoby na vozíku. Hotel Nirvana Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, individuální klimatizací, rádiem a telefonem. Na vyžádání za poplatek TV, mini lednička a klimatizace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nirvana Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Nirvana Beach - ubytování

Hotel Nirvana Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, individuální klimatizací, rádiem a telefonem. Na vyžádání za poplatek TV, mini lednička a klimatizace.

Poloha:

Hotel Nirvana Beach se nachází kousek od pláže v letovisku Theologos, cca 200 m od jeho centra se spoustou obchodů, barů, restaurací a kaváren, 7 km od letiště v Rhodu a 18 km od centra Rhodu. Hotel je vybaven i pro osoby na vozíku.

Vybavení:

recepce, trezory, směnárna, společenská místnost se SAT TV, restaurace, bar, snack bar, bazén, tenis, stolní tenis, kulečník, fotbalové hřiště (1500 m od hotelu), vodní sporty na pláži.

Pláž u hotelu Nirvana Beach

Hotel je cca 50 m od písčito-oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, TV, mini lednička, kulečník, vodní sporty.

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování :

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 09:30), obědy (12:30 – 14:30), večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (15:00 – 16:15), odpolední čaj/káva (17:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 – 23:30).

Hotel Nirvana Beach na webu

Hotel Nirvana Beach

Aktuální popis od CK

CLEVER HOTEL 3* - Hotel je situován uprostřed kvetoucí udržované zahrady, v klidnější části letoviska Theologos. Centrum s obchody a restauracemi se nachází...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.