Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rhodian Sun

Jednoduchý hotel  Rhodian Sun pro nenáročné se nachází nedaleko pláže v letovisku Theologos na ostrově Rhodos. Hotel je dobrým tipem pro méně náročnou klientelu vyhledávající ubytování v klidném prostředí blízko pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
1/5
Hrůza

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rhodian Sun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Rhodian Sun

Jednoduchý hotel pro nenáročné se nachází nedaleko štěrkovo-kamenité pláže v letovisku Theologos (Tholos), v blízkosti Údolí motýlů, 15 km od hlavního města Rhodos a 2,5 km od letiště. V blízkosti hotelu Rhodian Sun je zastávka autobusu. Doporučujeme boty na pláž a do vody.

Vybavení hotelu Rhodian Sun

Recepce, wi fi ve veřejných prostorách zdarma, restaurace, bar, bazén.

Ubytování

Hotel Rhodian Sun nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou WC, klimatizací, trezorem, telefonem a balkónem nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén.

Strava

Dle c, polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), servírované večeře (19:00 – 22:00). Light all inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), servírované obědy (12:00 – 14:30), servírované večeře (19:00 – 22:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje servírovány k jídlům. Jedná se o lehkou verzi all inclusive, kdy jde spíše o plnou penzi s nápoji.

Pláž

Hotel Rhodian Sun je cca 600 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 5. 10. 2020 Hotel je velmi špatně situován.Proklamované obchody existují,ale téměř nic tam nekoupíte.Nejbližší obchod s potravinami je cca 15 km.A bohužel ho budete potřebovat.Snídaně stále stejné-tousty(veka,sýr,salám),vejce smařené či vařené,musli,kafe nebo džus.Naprostá absence ovoce.Večeře ještě horší-pouze jedno jídlo,takže buď ho sníte nebo hladovíte.Uklízečky vysypou koše,ustelou,tím to končí.Umývadla,sprchový kout nebo podlaha zůstává netknutá.Kola hotel sice půjčuje zdarma,ale 20 let staré navíc večer na nich jezdí zaměstnanci domů.Půjčovny kol,které jsou na netu pár km od hotelu existují,ale kola nemají.Pouze auta a skutry.Pravdy na ostatních recenzích jsou pouze dvě-a to wifi zdarma(poměrně silná) a přátelský personál.Ale to by mělo být normální.Na nějaký autobus zdarma na pláž zapomeňte. Hrůza
Všechna hodnocení

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.