Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis La Vita

Hotel Mitsis La Vita se nachází u pláže ve městě Rhodos na ostrově Rhodos, asi 2 km od centra města a 15 km od letiště v Rhodu. Blízko u hotelu je zastávka autobusu a místní akvárium. U hotelu je mini market, obchod se suvenýry, klenotnictví, butik a další. Hosté hotelu Mitsis La Vita mohou využívat vybavení a služeb hotelu Grand Hotel. Hotel Mitsis La Vita nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, 2 telefony (1 v koupelně), trezorem, mini ledničkou, SAT TV a rádiem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mitsis La Vita, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Mitsis La Vita

Hotel Mitsis La Vita nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, 2 telefony (1 v koupelně), trezorem, mini ledničkou, SAT TV a rádiem.

Poloha hotelu

Hotel Mitsis La Vita se nachází u pláže ve městě Rhodos, asi 2 km od centra města a 15 km od letiště v Rhodu. Blízko u hotelu je zastávka autobusu a místní akvárium. U hotelu je mini market, obchod se suvenýry, klenotnictví, butik a další. Hosté hotelu Mitsis La Vita mohou využívat vybavení a služeb hotelu Grand Hotel.

Pláž:

přes pobřežní komunikaci od oblázkové pláže

Vybavení:

recepce, směnárna, restaurace na snídaně, lobby bar, vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, vodní sporty.

Pro děti:

Hotel Mitsis La Vita pro děti nabízí - dětská postýlka na vyžádání, dětské židle, hlídání dětí za poplatek.

Stravování

Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové v hotelu Grand Hotel

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.