Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tropical

Jednoduchý dvoupatrový hotel Tropical je postaven v tradičním řeckém stylu. Hotel se nachází v zahradě plné zeleně, za kterou se tyčí lehce zalesněné kopce. Do centra městečka Kolymbia na Rhodu (na eukalyptovou třídu) je to přibližně 15 minut chůze. 5 minut chůze od písečno-oblázkové pláže.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tropical, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Tropical

Jednoduchý dvoupatrový hotel Tropical je postaven v tradičním řeckém stylu. Hotel se nachází v zahradě plné zeleně, za kterou se tyčí lehce zalesněné kopce. Do centra městečka Kolymbia (na eukalyptovou třídu) je to přibližně 15 minut chůze. 5 minut chůze od písečno-oblázkové pláže.

Stravování

All inlusive jednoduššího typu. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby během dne, od 15:00 do 16:30 se podávají lehké snacky a od 17:00 do 18:00 je hostům k dispozici káva, čaj a malý zákusek.

Ubytování v hotelu Tropical

Účelně zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha/vana), TV, ledničkou, balkonem nebo terasou a klimatizací (od 15. 6. do 15. 9. zdarma). Možnost až dvou přistýlek (pouze pro děti do 12 let – patrové postele).

Vybavení

Hotel Tropical má k dispozici vstupní halu s recepcí, bar, společenskou místnost s TV, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní restauraci s možností venkovního posezení, dětské hřiště, internetový koutek a trezory v recepci.

Doporučení

Tropical je pro všechny, kteří mají rádi klidnou dovolenou a hezké pláže.

Pláž

5 minut chůze od hotelu (cca 450 m) se nachází oblázkovo-písečná pláž. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.