Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aegean View

Přibližně 1,5 km od přístavního centra hlavního města a přístavu Skopelos, asi 1 km od jeho pevnosti, se nachází vesnička Agios Konstantinos. Nad ní stojí atypická budova prázdninového domu Aegean View, který nabízí velkolepý výhled na Egejské moře. Třípatrová budova, terasovitě postavená v kopci, poskytuje ubytování v příjemných, moderně a útulně zařízených pokojích.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aegean View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Aegean View a ubytování:

Přibližně 1,5 km od přístavního centra hlavního města a přístavu, asi 1 km od jeho pevnosti, se nachází vesnička Agios Konstantinos. Nad ní stojí atypická budova prázdninového domu Aegean View, který nabízí velkolepý výhled na Egejské moře. Třípatrová budova, terasovitě postavená v kopci, poskytuje ubytování v příjemných, moderně a útulně zařízených pokojích. Hostům Aegean View jsou k dispozici studia pro 2-3 osoby. Všechna studia mají koupelnu/WC, kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku, telefon, TV, individuální klimatizaci (zdarma) a balkon nebo terasu.

Majitel domu, pan Lemonias, nabízí svým hostům možnost pronájmu aut. Přírodní oblázková pláž Glyfoneri je vzdálená asi 350 m. K cestě směřující na pláž můžete sejít po příjezdové cestě dolů ze svahu, případně zdoláte asi 70 schodů sestupujících přímo od domu. Na nákupní možnosti natrefíte při procházce do hlavního města.

Náš názor na Aegean View

Neopakovatelný výhled na moře ze všech pokojů a příjemné ubytování si získá přízeň každého návštěvníka.

Kapacita:

13 studií

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.