Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Green Bay

Hotel byl vybudován nad krásným zálivem Panormos, pouhých 30 m od oblázkové pláže. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Green Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Blue Green Bay

Hotel Blue Green Bay byl vybudován nad krásným zálivem Panormos, pouhých 30 m od oblázkové pláže. Centrum osady je také velmi blízko. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat. Od hlavního města, které místní obyvatelé nazývají Chora, je vzdálen přibližně 16 km. Do hlavního města sedá dostat pohodlně místní autobusovou dopravou.

Ubytování

Ubytovat se lze v 16 moderně zařízených pokojích různého typu. V přízemí jsou 3lůžkové pokoje a v prvním patře 2lůžkové pokoje, 2lůžkové studio, dvě suity a mezonet. Ve suitách a v mezonetu se může ubytovat až 6 osob. Pokoje, studio, suity a mezonet mají terasu nebo balkón s výhledem na moře a na záliv. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, sejfem, malou zabudovanou ledničkou Wi-Fi, L.C.D. TV. Studio, suity a mezonet jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, trouby, základního nádobí a ledničky), L.C.D. TV, Wi-Fi, klimatizací, sejfem, fénem.

Vybavení a služby hotelu Blue Green Bay

Bazén, bar Pan u bazénu, restaurace Ormos, parkoviště (v měsících červenec a srpen doporučujeme rezervaci parkovacích míst předem).

Stravování

Snídaně, polopenze nebo all inclusive probíhají v hotelové restauraci Ormos, kde si lze vychutnat speciality místní kuchyně.

Pláž u hotelu Blue Green Bay

Hotel Blue Green Bay se nalézá u krásné pláže Panormos, které byla oceněna Modrou vlajkou EU. Na pláži jsou pro hotelové hosty k dispozici slunečníky a lehátka zdarma. V okolí můžete navštívit další krásné pláže jako například Milia, Kastani nebo Chovolo. Pokud si pronajmete člun, můžete se vypravit i na nedaleký ostrůvek Dasia.

Vzdálenosti

vzdálenost od pláže: cca 30 m. vzdálenost od centra osady: cca 200 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.