Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belussi Beach typ 2

Hotel je situován na velmi klidném místě ostrova Zakynthos, asi 7 km od letoviska Tsilivi. Skládá se z nové budovy, ve které nabízíme ubytování v moderních prostorných studiích až pro 4 osoby (typ 1) a z přízemní starší budovy, ve které jsou k dispozici jednoduše vybavená studia pro 3 osoby (typ 2). Hotel je situován přímo na břehu moře. Pozvolný vstup do moře je ideální pro neplavce či děti. Součástí hotelu je i supermarket a obchod se suvenýry. Hotel doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v klidném prostředí, je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Belussi Beach typ 2, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Belussi Beach

Hotel Belussi Beach je situován na velmi klidném místě, asi 7 km od letoviska Tsilivi. Skládá se z nové budovy, ve které nabízíme ubytování v moderních prostorných studiích až pro 4 osoby (typ 1) a z přízemní starší budovy, ve které jsou k dispozici jednoduše vybavená studia pro 3 osoby (typ 2). Hotel Belussi Beach je situován přímo na břehu moře. Pozvolný vstup do moře je ideální pro neplavce či děti. Součástí hotelu Belussi Beach je i supermarket a obchod se suvenýry. Hotel Belussi Beach doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v klidném prostředí, je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 12 km - vzdálenost od centra 7 km - nákupní možnosti 2 km

Ubytování:

- studio*** (typ 2) - obývací ložnice s kuchyňským koutem - přistýlka je formou rozkládacího lůžka - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření; klimatizace - lednička; společná terasa - trezor na recepci (za poplatek)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - snack bar u bazénu - minimarket, vířivka - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - hotelový autobus do Tsiliri (za poplatek)

Pláž:

- travnatá s písčito-oblázkovým vstupem - lehátka a slunečníky zdarma

Možnosti stravování :

- All Inclusive: 10:00 - 24:00. All inclusive se podává ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství nealkoholických nápojů a místních rozlévaných alkoholických nápojů

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.