Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bratis

Dobře udržovaná a prostorná studia a apartmány Bratis zasazená do zeleně, v letovisku Limni Keri, mají vynikající polohu, jen pár metrů od oblázkové pláže. Další předností domu je výhled na moře. Studia a apartmány jsou vhodné pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bratis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Bratis

Vilka Bratis se studii a apartmány stojí v mírném svahu porostlém zelení v údolí vesničky, nedaleko zálivu Limni Keri. Na oblázkovou pláž se dostanete za pár minut. Z 1. a 2. patra, kde jsou studia a apartmány, vedou schody. Cesta na pláž pokračuje pohodlně po místní komunikaci. V okolí domu jsou taverny a nedaleko je půjčovna motorových člunů.

Vybavení studií a apartmánů Bratis

Prostorná a vzdušná studia a apartmány, studia jsou dvoulůžková s přistýlkou (manželské lůžko + další lůžko). Apartmány mají dvě ložnice, jednu s manželským lůžkem a druhou se dvěma lůžky. Studia i apartmány mají zastíněné balkony s pěkným výhledem na moře, jsou vybaveny sprchou či vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). V přízemí domu bydlí rodina majitele.

Strava

Dle CK, bez stravy.

Pláž

Pláž je vzdálená asi 80 metrů.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceZakynthos je velmi známý ostrov. Je proslavený jako “želví ostrov”. Každý rok k jeho plážím připlouvá želva pravá Caretta-Caretta, která zde...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.