Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Joanna, studia

Pěkná vilka Joanna stojí na ostrově Zakynthos na severním svahu letoviska Limni Keri a je obrácena směrem k moři. Je obklopena olivovým sadem a zahradami a klidné prostředí zde může narušit pouze domácí zvířectvo. Od vilky vedou schody, které Vás rychle svedou k severnímu výběžku pláže Limni Keri a na začátek promenády, kde jsou obchody a taverny.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Joanna, studia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Joanna

Pěkná vilka Joanna stojí na severním svahu Limni Keri a je obrácena směrem k moři. Je obklopena olivovým sadem a zahradami a klidné prostředí zde může narušit pouze domácí zvířectvo. Od vilky vedou schody, které Vás rychle svedou k severnímu výběžku pláže Limni Keri a na začátek promenády, kde jsou obchody a taverny.

Ubytování:

Jednodušší studia Joanna jsou v 1. patře nebo ve zvýšeném přízemí. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), balkón nebo terasa a klimatizace (za příplatek). Velmi pohostinní majitelé, zemědělci, Vám rádi nabídnou vlastní produkty - zeleninu a víno.

Strava

Vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Keri)

Hodnocení:

jednodušší ubytování s velmi dobrým přístupem na pláž, na typickém řeckém venkově a s velmi pohostinnými majiteli. Vzdálenost od pláže: cca 130 m.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceZakynthos je velmi známý ostrov. Je proslavený jako “želví ostrov”. Každý rok k jeho plážím připlouvá želva pravá Caretta-Caretta, která zde...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.