Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Margarita I a II

Jednoduché ubytování Margarita I a II zaujme klienty vyhledávající ubytování v klidném prostředí menšího letoviska, jakým Kalamaki na ostrově Zakynthos je, s dlouhou písečnou pláží s vyhřátým mořem a pozvolným vstupem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Margarita I a II, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Margarita I a II

V srdci Kalamaki, v těsné blízkosti od obchůdků, barů a restaurací se nacházejí dvě budovy studií Margarita I a II. Domy obklopuje zeleň, upravené keře a bugamvilie.

Pláž

Od výborné pláže Crystal Beach, kde se během hlavní sezóny vyskytují i proslulé želvy Caretta-caretta, je dělí jen přibližně 200 m. Město Zakynthos je vzdáleno asi 6 km a oblíbený Laganas cca 4 km. Hosté domu mohou za konzumaci využívat bazén v několika okolních hotelech.

Strava

Dle ck, v hotelu Cavo D'Oro je možnost doplatit si i all inclusive služby (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké snacky dopoledne a odpoledne, sladkosti, zmrzlina, nealkoholické nápoje (post-mix), filtrovaná káva, čaj, voda, džusy, točené pivo, místní víno).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.