Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cyprotel Kefalonia Garden Village

Příjemný hotel Cyprotel Kefalonia Garden Village se nachází v klidném prostředí, nedaleko města Lixouri, na poloostrově Paliki. Hotel se vyznačuje pohodovou atmosférou a kvalitními službami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cyprotel Kefalonia Garden Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Cyprotel Kefalonia Garden Village

Moderní hotel se nalézá cca 5 km od města Lixouri na jihovýhodním pobřeží poloostrova Palliki. Celý hotelový komplex byl vybudován ve velmi klidné lokalitě v blízkosti písčité pláže s výhledem na záliv.

Vybavení Cyprotel Kefalonia Garden Village

V hotelu je k dispozici recepce, internetový koutek na recepci (za příplatek), 3 bary, bazén se slunečníky a lehátky, dětský bazén, vodní park se 3 skluzavkami, lázeňské služby (za příplatek), posilovna, sauna, aerobic, aqua gymnastika, tenis, stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, minifotbal, biliár, šipky, potápění (není organizováno hotelem), dětské hřiště, dětský klub, animační programy a minimarket se suvernýry, kde lze zakoupit také denní tisk.

Vybavení pokojů Cyprotel Kefalonia Garden Village

Hotelový komplex je tvořen několika budovami obklopenými udržovanou zelení. 2lůžkové pokoje mají možnost 2 přistýlek, jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou s vanou a WC, TV/SAT, malou ledničkou (za příplatek), fénem, sejfem (za příplatek), telefonem a centrální klimatizace. Rodinné pokoje se 2 ložnicemi nabízejí ubytování až pro 5 osob a jejich vybavení je stejné jako vybavení 2lůžkových pokojů. Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

Dle CK. Snídaně, oběd a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Hoteloví hosté si mohou vybírat pokrmy jak místní tak mezinárodní kuchyně.

Pláž

Hotel se nachází 100 metrů od pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.