Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ithaki a Poseidon - vilky

Komorní moderní vilky Ithaki a Poseidon leží v osadě Xi na ostrově Kefalonie, nedaleko pláže, a patří stejnému majiteli jako vilky Sofia a Lito (Sofia studia a Lito - studia / apartmány ), se kterými vytvářejí harmonický celek. Blízkost krásného koupání a kvalitní ubytování bude vyhovovat především těm, kteří dávají přednost pobytu v přírodě a nádherným západům slunce. Vzdálenost od pláže: cca 60 - 100 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ithaki a Poseidon - vilky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilek Ithaki a Poseidon:

Komorní moderní vilky Ithaki a Poseidon leží v osadě Xi nedaleko pláže a patří stejnému majiteli jako vilky Sofia a Lito (Sofia studia a Lito - studia / apartmány ), se kterými vytvářejí harmonický celek.

Ubytování:

Dobře vybavené apartmány mají 1 ložnici se 2 lůžky. Další 2 lůžka jsou v obývací kuchyni. Mezonetová studia mají 2 lůžka v obývací kuchyni a další 2 lůžka ve zvýšeném patře, kam se dostanete po dřevěném schodišti. Všechna studia a apartmány mají výhled na moře. Jsou vybaveny sprchou, WC, prostorným balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizací. Majitel ubytování provozuje malý obchod, kde je možné si objednat základní potraviny. K ubytování patří bazén, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Na zahradě je dětské hřiště a prostor pro grilování. Nedaleko je i taverna s příjemným posezením a s výhledem na moře.

Hodnocení:

Blízkost krásného koupání a kvalitní ubytování bude vyhovovat především těm, kteří dávají přednost pobytu v přírodě a nádherným západům slunce. Vzdálenost od pláže: cca 60 - 100 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.