Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Milos

Jednoduše avšak účelně vybavená studia Milos jsou vyjímečná svým úžasným výhledem na moře a také blízkostí pláže i centra letoviska Lourdas. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Milos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Milos

Studia Milos obklopená krásnou zahradou a s úchvatným výhledem na moře se nachází jen 50 m od pláže v letovisku Lourdas a přibližně 100 m od minimarketu, restaurací a centra letoviska.

Vybavení domu Milos

Recepce, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, WiFi ve společných prostorách, zahrada, parkoviště.

Vybavení studií

Dvojlůžková studia Milos s přistýlkou pro 1 dítě nebo dospělého mají klimatizaci, TV, trezor, WiFi připojení, koupelnu se sprchovým koutem/WC, kuchyňský kout s lednicí, vařičem, toustovačem a rychlovarnou konvicí, balkon s částečným výhledem na moře nebo do zahrady.

Stravování

Dle CK, bez stravy.

Aktuální popis od CK

DestinaceŘeckoHotelStudia MilosDoporučeníStudia Milos se stala oblíbeným dovolenkovým místem našich klientů. Prostorné, příjemně zařízené a dobře vybavené...

DoporučeníStudia Milos se stala oblíbeným dovolenkovým místem našich klientů. Prostorné, příjemně zařízené a dobře vybavené ubytování vhodné pro klienty...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.