Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea Breeze

Rodinný apartmánový dům Sea Breeze s příjemnou atmosférou leží na ostrově Korfu uprostřed zahrady s bazénem, jen několik kroků od pláže. Sea Breeze nabízí studia (Obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí a dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, klimatizace, balkon nebo terasa) i apartmány (2 místnosti, obývací pokoj, pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, klimatizace, balkon nebo terasa).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea Breeze, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Sea Breeze

Rodinný apartmánový dům Sea Breeze s příjemnou atmosférou leží uprostřed zahrady s bazénem, jen několik kroků od pláže.

Vybavení

Venkovní bazén, taverna - pizzerie, sluneční terasa s lehátky zdarma, zahrada, parkoviště.

Popis studií Sea Breeze

Obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí a dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, klimatizace, balkon nebo terasa.

Apartmány Sea Breeze

2 místnosti, obývací pokoj, pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, klimatizace, balkon nebo terasa.

Strava

Vlastní, možnost dokoupení polopenze.

Pláž

Písečná pláž je od Sea Breeze vzdálena jen 20 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.