Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

. Poznávací zájezdy na Mykonos

Poznávací zájezd na ostrovy Santorini a Mykonos. Poznejte krásy Kykladského souostroví.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili . Poznávací zájezdy na Mykonos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poznávací zájezd Poznejte Kykládské souostroví - Santorini a Mykonos

Trasa zájezdu

SantoriniMykonos

Program poznávacízho zájezdu Santorini a Mykonos

1. den:

přílet na Santorini, transfer do přístavu, trajekt na ostrov Mykonos, transfer do hotelu, ubytování, individuální volno. Nocleh.

2.-4. den:

pobyt na ostrově Mykonos se snídaní.

5. den:

po snídani transfer do přístavu, trajekt zpět na ostrov Santorini, transfer do hotelu, ubytování, individuální volno. Nocleh.

6.-10. den:

pobyt na ostrově Santorini se snídaní.

11. den:

po snídani transfer na letiště k odletu do Prahy (při programu na 10 nocí/11 dní), resp. pobyt na ostrově Santorini.

12. den:

po snídani transfer na letiště k odletu do Prahy (při programu na 11 nocí/12 dní).

Poznámka:

V závislosti na letovém řádu a řádu trajektu může být první noc zajištěna na ostrově Santorini. Všechny transfery a předání informací ohledně lodních lístků, časy transferů z hotelů do přístavů jsou zajištěny zástupci partnerské místní cestovní kanceláře. Na jednotlivých ostrovech je možné si pronajmout auto (cca 45 EUR/den, základní typ vozu).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha – Santorini – Praha vč. letištních a bezpečnostních poplatků, letištní asistence a případného palivového příplatku • transfery letiště-hotel/přístav-hotel-přístav/hotel-letiště na ostrovech dle programu • lodní lístky na trajekty mezi ostrovy (kategorie C) • 10 (resp. 11 nocí) se snídaní v hotelech 2* / resp. 3* kategorie • služby zástupce místní kanceláře na jednotlivých ostrovech • zákonné pojištění dle zákona 159/99 Sb. Cena nezahrnuje spropitné.

Fakultativní příplatky

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění • 1lůžkový pokoj – cena na vyžádání

Změna programu vyhrazena

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.