Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vallian Village

Jednoduchý hotelový komplex Vallian Village skládající se z několika budov se nachází nedaleko písečno-oblázkové pláže v klidném letovisku Theologos, v blízkosti jeho centra s nákupními možnostmi, restauracemi a bary. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří ke svému prázdninovému pobytu vyhledávají klidnější místa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vallian Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vallian Village

Jednoduchý hotel skládající se z několika menších budov se nachází nedaleko písčito-oblázkové pláže v letovisku Theologos, v blízkosti centra s obchody, restauracemi a bary, 5 km od známého Údolí motýlů, 16 km od hlavního města Rhodos a 2 km od letiště.

Vybavení hotelu Vallian Village

Recepce, trezory, internet, místnost s TV, restaurace, bar, cafeteria, snack bar, bazén, basketbal, video hry.

Ubytování v hotelu Vallian Village

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, ledničkou, telefonem, trezorem a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), video hry.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Snídaně: bufetové snídaně. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře. All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž

Cca 250 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.