Mapa ostrova Skopelos

Skopelos - mapa středisek a pláží

Mapa ostrova Skopelos s vyznačením hlavních sředisek a pláží. Pláže jsou vyznačené jen ty hlavní samostatné. Pláže ve středisku, které se jmenují stejně, jako středisko, samostatně vyznačení nejsou.

Geografická mapa Skopelosu

Mapa s vyznačením základní silniční sítě, nížin a hor.

Mapy Skopelosu na internetu

A zde je několik map Skopelosu z celého internetu. Odkazy se otvírají v novém okně a vedou přímo na partnerské weby, kde je mapa umístěná.

Spíše schematická mapa Skopleosu s vyznačením základních pláží a zajímavostí Další zajímavá mapa s plážemi, vesičkami a hlavními silnicemi.
Přesná mapa Skopelosu se
zakreslením několika druhů silnic
Schematická mapa Skopelosu

Mapy ostatních řeckých ostrovů

Andros - mapa , Attika - mapa oblasti , Mapa Erikoussa , Chalkidiki - mapa oblasti , Chios - mapa , Ios - mapa ostrova, Ithaka - mapa ostrova , Mapa Kalymnosu , Karpathos - mapa středisek a pláží , Mapa Kefalonie , Korfu - mapa , Kos - mapa s vyznačním středisek a pláží , Kréta - mapa , Mapa - Kythira , Lefkada - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Lesbos , Limnos - mapa, Mapa Meganissi , Mykonos - mapa ostrova , Mapa Naxos , Mapa Olympské riviéry , Mapa oblasti Parga , Mapa ostrova Paxos , Mapa Peloponés , Rhodos - mapa středisek a pláží , Mapa ostrova Samos , Mapa Santorini , Mapa ostrova Skiathos , Mapa ostrova Skopelos , Mapa ostrova Syros , Mapa ostrova Thassos , Zakynthos - mapa

Čtěte také: Cestopisy

Naše tipy na zájezdy