Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kookis vilky

Několik malých přízemních vilek Kookis stojí v údolí u hlavní cesty, která vede do přístavu Limni Keri (ostrov Zakynthos), kde je i pláž, a který je vzdálen asi 5 minut pohodlné chůze. Obchody včetně pekárny jsou v okolí. 7 malých půvabných vilek Kookis je postaveno z tradičních přírodních materiálů - dřeva a kamene. Jsou prostorné a luxusně vybavené. Větší vilky mají 2 dvoulůžkové ložnice a obývací části v přízemí, kde je rozkládací gauč (další 2 lůžka). Menší vilky mají 2 dvoulůžkové ložnice a obývací části v přízemí. Vilky jsou vybaveny 2 koupelnami, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a TV.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kookis vilky, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Kookis:

Několik malých přízemních vilek Kookis stojí v údolí u hlavní cesty, která vede do přístavu Limni Keri, kde je i pláž, a který je vzdálen asi 5 minut pohodlné chůze. Obchody včetně pekárny jsou v okolí.

Ubytování:

7 malých půvabných vilek Kookis je postaveno z tradičních přírodních materiálů - dřeva a kamene. Jsou prostorné a luxusně vybavené. Větší vilky mají 2 dvoulůžkové ložnice a obývací části v přízemí, kde je rozkládací gauč (další 2 lůžka). Menší vilky mají 2 dvoulůžkové ložnice a obývací části v přízemí. Vilky jsou vybaveny 2 koupelnami, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a TV. Terasy vilek jsou odvráceny od silnice a jsou směrovány k bazénům, které přísluší k vilkám.

Hodnocení:

Luxusní ubytování na ostrově Zakynthos, které poskytuje maximální pohodlí a je nedaleko pláže i obchodů. Doporučení: pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (více zde). Vzdálenost od pláže: cca 180 m. Vzdálenost od centra Limni Keri: cca 170 m. Vzdálenost od letiště: cca 18 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.