Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aquamareee

Čtyřhvězdičkový hotel Aquamare nacházející se v dobré dostupnosti krásného a historického města Rhodos a 100 m od oblázkové pláže zaujme  klientelu všech věkových skupin nejen svojí polohou, ale i komfortním vybavením a dobrým servisem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aquamareee, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aquamare

Hotel Aquamare se nachází v blízkosti historického města Rhodos, 100 m od oblázkové pláže Elli Beach.

Vybavení hotelu Aquamare

V roce 2013 renovovaný hotel Aquamare disponuje 115 pokoji, které se rozprostírají na 6. podlažích. Vstupní hala s recepcí, výtah, společenská místnost, místnost pro uskladnění zavazadel, wi-fi v lobby k dispozici zdarma, restaurace, bar, kavárna, obchod se suvenýry. Prádelní servis. Ve venkovním areálu nechybí ani bazén s lehátky a slunečníky.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje A (1A/2A/3A): cca 16 m2, chladnička, klimatizace, trezor, sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkon.

Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 2A, bez určení polohy.

Apartmány B (2C) cca 30 m2, kombinace obývací ložnice, sedací kout, balkon a výhled na bazén, jinak stejné vybavení jako A2A. Rezervovatelné i s výhledem na moře B (2D).

Stravování

Dle CK. Možnost snídaní nebo polopenze.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.