Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Capsis Hotel

Luxusní hotelový komplex Capsis se nachází na ostrově Rhodos, v oblasti plné historie Ialyssos, v letovisku Ixia, asi 4 km od města Rhodos, cca 11 km od letiště. Hotel Capsis je obklopen krásnými zahradami, bazény, palmami, pláží s nekonečným výhledem a jezerem s malou zoo. Před hotelem je autobusová zastávka se spojením do okolních městeček.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Capsis Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Pláž u hotelu Capsis

Hotel Capsis leží cca 20 m od oblázkové pláže.

Poloha hotelu Capsis

Luxusní hotelový komplex Capsis se nachází v oblasti plné historie Ialyssos, v letovisku Ixia, asi 4 km od města Rhodos, cca 11 km od letiště. Hotel Capsis je obklopen krásnými zahradami, bazény, palmami, pláží s nekonečným výhledem a jezerem s malou zoo. Před hotelem je autobusová zastávka se spojením do okolních městeček.

Ubytování

Hotel Capsis nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV, plážovými osuškami, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Vybavení:

recepce, trezory, business centrum, směnárna, bankomat, největší hotelové konferenční centrum v Řecku, restaurace Pandora, restaurace Oceanis, restaurace Lagoon, lobby bar, Chevalier news bar, Mylos Pool bar, Lagoon bar, lagunový bazén s mořskou vodou, jacuzzi, skluzavky, hydro masáže, vodní trysky, kulatý sladkovodní bazén, labutí jezero, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, mini fotbal, vodní pólo, tělocvična, aerobic, kulečník, šipky, vodní sporty na pláži, animace, jízda na koních, kuželky, squash, jízda na čtyřkolkách, bungee, paintball, kadeřnictví, mini market.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty, kulečník, jízda na koni, čtyřkolky, bungee, paintball, tenis.

Pro děti

dětský bazén s mořskou vodou, dětská menu, hlídání dětí na vyžádání za poplatek.

Stravování

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně, obědy, večeře, odpolední čaj/káva a zákusky (16:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.