Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ireon

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ireon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Ireon

Ireon je malé poklidné přímořské letovisko nedaleko Pythagorionu, do kterého jezdí autobus. Má hezké centrální náměstí. Naleznete zde taverny a  bary s možností příjemného posezení i obchody se základními potřebami. Jsou zde taverny vyhlášené rybími specialitami. Denně čerstvé ryby dodávají místní rybáři. Středisko Ireon je vhodné pro klidnější dovolenou s dětmi i bez nich. Naleznete tu vše potřebné, nákupní možnosti i taverny a restaurace, to vše v příjemné venkovské ostrovní atmosféře. Nechybí zde dětské hřiště.

Pláž Ireon

Pláž Ireon je smíšená písečno-oblázková a táhne se na jednu stranu až k Pythagorionu. Vstup do vody je pozvolný. Pláž na druhé straně střediska je členěna do malých zátok s příjemnou poklidnou atmosférou.

Nedalko Ireonu je archeologická zóna - chrám Heraion.

Kam se na Samos jezdí?

Z České republiky se jezdí hlavně do středisek Balos, Ireon, Kalami, Karlovassi, Kerveli, Kokkari, Limnionas, Mesokampos, Mykali, Possidonio, Pythagorion, Samos - město, Votsalakia

Tipy na hotel v letovisku Ireon

Studia Chrys Marie

Ireon se nachází přímo na jižním pobřeží ostrova. Východním směrem se táhne až k oblázkovo-písečné pláži v letovisku Pythagorion, které je vzdálené cca 6km. Směrem na západ pouhých 200 m od vesničky začínají divoká skalnatá pobřeží s množstvím romantických zátok a pláží. Vstup do moře je všude pozvolný. Pobřežní promenáda s útulnými kavárnami, tavernami, řadou obchůdků dokresluje atmosféru tohoto romantického letoviska. Rozhodně neváhejte a odpočiňte si v klidném prostředí studií Chrys Marie.

1.

Penzion Venezia

Rodinný penzion Venezia  je situován v centru vesničky v blízkosti moře.

2.

Sunrise

Menší rodinný hotel Sunrise leží přímo u moře v malebném městečku Ireon, nedaleko písčito-oblázkové pláže (cca 80 m), jen přes místní komunikaci. Hotel nabízí příjemnou atmosféru v tradičním řeckém stylu a kvalitní služby.

3.

Matina

Hotel Matina je menší rodinný hotel postavený v tradičním řeckém stylu (letovisko Ireon na ostrově Samos), který Vás uchvátí svou velice domácí atmosférou a polohou, stejně jako kvalitními službami a příjemnými majiteli.

4.

Adamantia

Velmi pěkný a vkusně zařízený hotel je oblíbený hlavně pro svou polohu v klidných uličkách letoviska Ireon (ostrov Samos). Díky své malé vzdálenosti do centra a na krásnou písečno-oblázkovou pláž je nejvhodnějším řešením pro ty, kteří chtějí čas své dovolené rozdělit mezi posezením v typických řeckých taverničkách, nakupováním řeckých suvenýrů a opalováním na pláži a koupáním v moři.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---