Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalami

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalami, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Kalami

Klidné přímořské letovisko Kalami najdou příznivci klidu a relaxace v severovýchodní části ostrova Samos, od hlavního města coby kamenem dohodil.

Co v Kalami ?

Jeho ideální poloha v blízkosti ostrovní metropole zajišťuje, že se rozhodně nikdo nebude nudit. Ti, kteří touží po odpočinku, si vychutnají pobyt v Kalami, který ho nabízí doslova po hrstech, daleko od přeplněných středisek, ať už se bude odehrávat na pláži nebo při procházkách malebnou krajinou. Naopak rekreanti, které přílišné ticho přivede k myšlence na drobnou změnu, mohou vyrazit do hlavního města a věnovat se nákupům, ochutnávání řeckých laskomin, tanci na diskotékách, popíjení v nočních klubech nebo koupání na komfortně vybavených plážích okolních letovisek

Kam se na Samos jezdí?

Z České republiky se jezdí hlavně do středisek Balos, Ireon, Kalami, Karlovassi, Kerveli, Kokkari, Limnionas, Mesokampos, Mykali, Possidonio, Pythagorion, Samos - město, Votsalakia

Tipy na hotel v letovisku Kalami

Ionia Maris

Kvalitní hotel Ionia Maris nedaleko centra města Samos se nachází v letovisku Kalami. Tento příjemný komplex je situován uprostřed rozsáhlé zahrady, jen několik metrů od oblázkovo-písečné pláže, od které je oddělen úzkou pobřežní silnicí. Hotel vhodný pro klienty, kteří vyhledávají kvalitní ubytování v těsné blízkosti zábavy. V hlavním městě je možností opravdu hodně, můžete nakupovat, bavit se v barech nebo třeba posedět v přístavní taverně a pochutnat si na čerstvé rybě.

1.

Samian Blue Resort

Hotel Samian Blue Resort se nachází v letovisku Kalami asi 850 metrů od centra města Samos. Je situován uprosttřed rozsáhlé zahrady, pouze asi 50 metrů od oblázkovo-písčité pláže, od které je oddělen úzkou pobřežní silnicí.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---