Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Limnionas

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Limnionas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Limnionas

Malé a klidné rekreační středisko a tradiční vesnička s názvem Limnionas se ukrývá pod horou Kerketeas na jihozápadním pobřeží ostrova Samos, kde jsou břehy lemovány rozkošnými zátokami a zálivy. Středisko Limnionas je poměrně závětrné a tím vhodné pro rodiny s malými dětmi, kterým vítr často vadí.

Pláž u Limnionas

Alfou a omegou dovolené v letovisku Limnionas je zdejší pláž. Ta je tvořena hrubším pískem, zatímco mořské dno pokrývají oblázky. Je tedy vhodné vzít si s sebou obuv do vody. K dispozici jsou lehátka a slunečníky, které umožňují naprosto komfortní lenošení na pláži. Odpolední čas lze vyplnit koupáním a cachtáním v čisté a teplé vodě Egejského moře. Příznivci potápění a šnorchlování budou potěšeni bohatstvím podvodního království a narazit mohou i na jeskyně. Z dalších vodních sportů jsou v nabídce třeba vyjížďky na loďkách, šlapadlech a člunech. Zajištěno je drobné občerstvení. Pokud vyrážíte na dovolenou s dětmi, určitě zavítejte na nedalekou pláž Psili Ammos, která má jednak pěkný, jemný písek, z kterého si vaše ratolesti mohou stavět hrady, a navíc zdejší mořská voda je obzvláště teplá.

Limnionas - co tam?

Možnosti nákupů jsou ve středisku Limnionas omezené, avšak několik obchůdků je schopno zajistit vše potřebné, jako potraviny, nápoje, čerstvé pečivo, zeleninu a ovoce, některé plážové potřeby a dokonce poštovní služby.

Noční život v letovisku Limnionas není rušný, obejde se bez hlučných diskoték a nočních klubů. Veškeré aktivity se soustřeďují do taveren, kde se můžete dobře najíst a napít či jen tak popovídat si při svitu svíček nebo hvězd na obloze.

Okolí Limnionas

Lidskou rukou téměř neporušená krásná příroda láká k výletům a pěším túrám, včetně těch ve vyšších nadmořských výškách. Cestou můžete narazit na tradiční řecké vesničky nebo klášter vysoko v horách.

Kam se na Samos jezdí?

Z České republiky se jezdí hlavně do středisek Balos, Ireon, Kalami, Karlovassi, Kerveli, Kokkari, Limnionas, Mesokampos, Mykali, Possidonio, Pythagorion, Samos - město, Votsalakia

Tipy na hotel v letovisku Limnionas

Limnionas Bay

Rodinný hotel Limnionas Bay leží v oblíbeném letovisku Limnionas na jihozápadním výběžku ostrova, v prostorné zahradě obklopené olivovými háji a okolními horami vonícími cypřišemi a borovicemi. Komplex leží jen pár kroků od pěkné písečné pláže, kde si užijete klidu a sluníčka do sytosti. Navíc jen necelé 2km od hotelu je krásná písečná pláž Psili Amos s jemným pískem a křišťálově čistou vodou, kam jezdí za koupáním místní obyvatelé. Pro všechny, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou, můžeme tento hotel vřele doporučit. Do 5km vzdáleného letoviska Votsalakia můžete v případě potřeby zajet několikrát denně místním autobusem za nákupy, posedět v baru či jen tak projít místní obchůdky. Opravdu ojedinělá rodinná atmosféra Limnionas Bays s výhradně domácí stravou z čerstvých surovin činí z tohoto hotelu jedinečný kout pohody skrytý v nefalšované řecké atmosféře.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---