Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Possidonio

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Possidonio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Possidonio

Oáza klidu – to je příjemné a tiché letovisko s názvem Possidonio, jež leží na jihovýchodním výběžku řeckého ostrova Samos, necelých 10 kilometrů od hlavního města. Nádherná zátoka, ve které se ukrývá před civilizací, mu propůjčuje nezapomenutelnou atmosféru malého ostrovního ráje. Poděkovat může hlavně hustým porostům sytě zelených keřů a stromů na kopcích zdvíhajících se od pobřeží.

Pláž u Possidonio

Pláž v místě je sice menší, zato poskytuje soukromí a ničím nerušenou relaxaci. Voda tu má krásnou modrou barvu a vyniká čistotou. Pokud vám po plavání a slunění vyhládne, jen nedaleko jsou připraveny taverny. Ovšem žádné velké hotelové komplexy nebo rušné diskotéky a kluby tu rozhodně nehledejte.

Co v Possidonio ?

Díky výhodné poloze nedaleko hlavního města je Possidonio vhodným výchozím bodem k průzkumu ostrova. Ideální je pronajmout si vůz nebo motocykl a vydat se na vlastní pěst.

Kam se na Samos jezdí?

Z České republiky se jezdí hlavně do středisek Balos, Ireon, Kalami, Karlovassi, Kerveli, Kokkari, Limnionas, Mesokampos, Mykali, Possidonio, Pythagorion, Samos - město, Votsalakia

Tipy na hotel v letovisku Possidonio

Possidonio aparthotel od 13 239 Kč se všemi poplatky

Hotel Possidonio s příjemnou atmosférou se nachází v romantickém prostředí hned u moře, poblíž menšího a klidného turistického centra, kde je jen pár restaurací, taveren, kaváren, obchod se suvenýry a potravinami. Letovisko pro všechny, kteří si chtějí vychutnat klid, bylo pojmenováno Possidonio, neboť místní věří, že zde stával chrám boha Poseidóna. Je zde kostel Sv. Nikolaose, který doporučujeme navšítivit. S místními rybáři se též můžete dohodnout a vyjet s nimi na rybolov. Pláž s drobnými oblázky se nachází hned u hotelu, moře je zde čisté, s pozvolným vstupem vhodným též pro děti.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---