Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mesokampos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mesokampos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Letovisko Mesokampos

Malé letovisko Mesokampos, ležící na jihovýchodě ostrova Samos, je malou výjimkou mezi ostatními rekreační středisky. Předně neleží bezprostředně při pobřeží a nachází se v nížinatém kraji. Umožňuje tak příjemné, nenáročné pěší vycházky a výlety. Díky výhodné poloze nedaleko hlavního města a významného městečka Pythagorion nabízí příležitost vychutnávat si zde klid, ticho a relaxaci a za zábavou vyrážet do těchto vyhlášených míst plných kultury, historie a letních aktivit. Dopravu zajišťují pravidelné autobusové linky.

Pláž u Mesokampos

V oblasti je dostupná velmi dlouhá pláž, kterou tvoří téměř 5 kilometrů písku a oblázků. Z pláže se vám naskytne úchvatná scenérie s výhledem na hory a kopce. Nedaleko můžete navštívit pěknou písčitou pláž Psili Ammos.  

Kam se na Samos jezdí?

Z České republiky se jezdí hlavně do středisek Balos, Ireon, Kalami, Karlovassi, Kerveli, Kokkari, Limnionas, Mesokampos, Mykali, Possidonio, Pythagorion, Samos - město, Votsalakia

Tipy na hotel v letovisku Mesokampos

Anastasia Village - st/apts

Moderní apartmánový hotel Anastasia Village leží v klidném prostředí na okraji vesnice Mesokampos na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos. V bezprostřední blízkosti se nachází vyhlášená taverna. Autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do města Pythagorion a do hlavního města Samos, je vzdálena 15 min. Přírodní oblázková pláž je vzdálena asi 150 m.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---