Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jaro u Jónského moře

Jaro u Jónského moře je poznávací zájezd spojený s pobytem na ostrovech Zakynthos, Kefalonie a Lefkada. U tohoto zájezdu lze využít služeb delegátů a absolvovat fakultativní výlety, ale také je zde prostor pro individuálního cestování.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jaro u Jónského moře, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Jaro u Jónského moře

Jaro u Jónského moře je poznávací zájezd po Jónských ostrovech Zakynthos, Kefalonie a Lefakada.

Trasa zájezdu

Praha - Zakynthos - Kefalonie - Lefkada - Praha

Program zájezdu Jaro u Jónského moře

1.den:

Odlet z Prahy na ostrov Zakynthos, transfer do Limni Keri.

2.-4.den:

 Pobyt na ostrově ZAKYNTHOS. Celodenní autobusový okruh ostrovem, návštěva pozoruhodného kláštera Agia Mavra s ikonou Černé madony, kláštera patrona ostrova, proslavené pláže Navagio - ,,Ztroskotání" a vesničky Volimes a okruh uzavřeme ochutnávkou místního vína ve vinařských závodech. V dalších dnech můžete využít nabídku fakultativních výletů nebo cestovat individuálně buď místní dopravou, nebo vypůjčeným dopravním prostředkem. Např. můžete navštívit hlavního město ostrova s historickým a námořním muzeem a krásnou přímořskou promenádou nebo zajet na pláže Gerakas a Laganas s želvami Caretta-Caretta nebo absolvovat výlet loďkou podél jihovýchodního pobřeží.

5.den:

 Přejezd trajektem z ostrova Zakynthos na ostrov Kefalonie do přístavu Pesada. Transfer do pobytového místa Lixouri, ubytování ve studiích.

6.-8.den:

pobyt na ostrově KEFALONIE. Autobusový okruh ostrovem s návštěvou kláštera Sv. Gerasima, jeskyní Melissana a Drogarati, uvidíte také pláž Mirtos, o které místní říkají, že je nejkrásnější pláží Středomoří. Fakultativně nebo individuálně můžete navštívit např. hlavní město ostrova Argostoli s přístavem a tržištěm, místní muzea, dále klášter Kipourion nebo biblickou pláž Petani.

9.den:

 Přejezd trajektem na ostrov Lefkada, loď vyplouvá z malebného přístavu Fiskardo a končí na jihu ostrova ve vesničce Vassiliki, ubytování ve studiích.

10.-12.den:

Pobyt na ostrově LEFKADA. Výlet dle aktuální nabídky. V dalších dnech můžete využít nabídku fakultativních výletů nebo cestovat individuálně buď místní dopravou, nebo vypůjčeným dopravním prostředkem. Doporučujeme návštěvu hlavního města ostrova, kláštera Faneromeni a pevnosti Santa Maura. Rozhodně nezapomeňte na nádherné pláže Lefkady, které patří k nejkrásnějším v Řecku. Ve vnitrozemí navštivte také horské vesničky Karya a Englouvi. Odpočinek na plážích je možné zpestřit vodními sporty.

13.den:

 Transfer z Vassiliki na letiště Preveza, odlet do ČR.

Zájezdem Vás doprovodí delegáti z jednotlivých pobytových míst.

Cena zahrnuje:

Letenku Praha - Zakynthos, Preveza - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, autobusové transfery a lodní dopravu mezi ostrovy, 12x ubytování ve studiu bez stravy , výlet na Lefkadě, autokarový výlet na Kefalonii a výlet na Zakynthosu, česky mluvícího průvodce na výletech, komplexní cestovní pojištění.

Cena nezahrnuje-příplatky:

Příplatek za 1lůžkové studio.  Doporučená částka na vstupy: cca 30 EUR.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.