Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gennadi

Oblast
Typ letoviska Klidné
Oblast Gennadi vypadá jako bývalé zemědělské území.
Oblast Genadi se nachází ve spodní třetině jihovýchodní části ostrova Rhodos.
Gennadi leží na hlavní silnici, která vede po jihovýchodní straně od Rhodu až k Prasonisi. Pokud plánujete cestovat, budete přes něj jezdit velmi často. Je zde křižovatka, kde odbočuje kvalitní silnice do vnitrozemí směrem na Apolakkia a hrad Monilithos.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gennadi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Středisko Gennadi

Na Rhodu je jedna oblast, která je považována za ráj surfařů – Prasonisi. Ubytování zde je však relativně drahé a je ho zde málo a tak ti, kdo rádi surfují, vyhledávají ubytování poblíž Prasonisi. A právě jednou takovou oblastí je Gennadi. CK rády uvádějí, že Gennadi je doposud nezasažené cestovním ruchem (rok 2009). Ano, je to pravda. V Gennadi opravdu nic není. Bohužel, nejsou zde ani vesničky nebo nějaké více obydlené území. Dlouhá a naprosto rovná oblázková pláž ničím neláká, kromě občasného domku v pustině zde není ani žádná výstavba. Mně se v Gennadi chvíli docela líbilo, nenáročná procházka mezi políčky byla prima nebo slunce zapadající nad pustinou bylo docela romantické, ale trávit zde několik dní bych nechtěl.

Pokud pojede okolo, pro zajímavost se zastavte se a podívejte. Na dovolenou však Gennadi spíše nedoporučuji.

Ostatní střediska na ostrově Rhodos

Na Rhodos se ještě jezdí hlavně do středisek Afandou, Faliraki, Gennadi, Haraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos - středisko, Lindos, Pefki, Rhodos, Stegna a Theologos.

Tipy na hotel v letovisku Gennadi

Summer Breeze

Hotel Summer Breeze leží v malebné rybářské vesničce Gennadi na jihu ostrova, asi 400m od písčito oblázkové pláže. Samotné letovisko nabízí řadu tradičních taveren, barů a obchůdků. Do starobylého města Lindos (16 km) s akropolí je možné se pohodlně dostat městskou hromadnou dopravou. Letiště je od Gennadi vzdálené cca 65 km, hlavní město ostrova Rhodos 70 km.

1.

Ampelia Beach

Jednoduchý rodinně vedený malý hotel se 42 pokoji se nachází na klidném místě letoviska Gennadi; které je vyhlášené svou dlouhou písčito-oblázkovou pláží a klidnou typicky řeckou atmosférou. Hotel je vhodným místem pro milovníky windsurfingu; Prasonissi; je od hotelu vzdáleno pouze 25 km a pohodlně se tam dostanete linkovým autobusem; který jezdí 2x denně.

2.

Golden Sunrise

Jednoduchý rodinný hotel se nachází v letovisku Gennadi; 600 m od vyhlášené dlouhé písčito-oblázkové pláže. V letovisku s typicky řeckou atmosférou najdete supermarket; obchůdky a několik restaurací a barů. Hosté hotelu mohou během dne využívat služeb sesterského hotelu Ampelia Beach a to včetně občerstvení. Hotel je vhodný pro strávení dovolené v páru a také ho ocení klienti; kteří vyhledávají klidnější prostředí. Hotel je vhodný pro méně náročné klienty.

3.

Zenith Seaside od 15 690 Kč se všemi poplatky

Zrekonstruovaný velmi příjemný hotel Zenith Seaside s rodinnou atmosférou se nachází na klidném místě jižního Rhodosu v letovisku Gennadi, v upravené zahradě s bazénem a sluneční terasou, asi 20 metrů od pláže a nedaleko centra. Hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 62 kilometrů, historické městečko Lindos cca 22 kilometrů. Do obou míst je možné spojení s linkovými autobusy, autobusová zastávka je nedaleko od hotelu.

4.

Gennadi Grand Resort

Klidné místo - Centrum Gennadi cca 2 km - Městečko Lindos cca 24 km - Letiště Rhodos cca 60 km

5.

Atlantica Dreams Resort & SPA od 20 890 Kč se všemi poplatky

Nový (2019) pětihvězdičkový hotel Atlantica Dreams Resort & SPA je situován u dlouhé pláže Gennadi v jižní části ostrova Rhodos. Krásný resort nabízí ubytování v elegantních, světlých pokojích nacházejících se v moderních, nižších budovách. V hotelovém komplexu naleznete několik restaurací či barů, 3 venkovní bazény, SPA centrum a velký výběr sportovních aktivit. Pro děti je k dispozici luxusní vodní park se skluzavkami, prostorný a krásně vybavený dětský koutek, dětské hřiště i večerní programy plné zábavy. Hotel doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale i klientům vyhledávajícím klidné prostředí s možnostmi relaxace či bohatého sportovního vyžití.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---