Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Koskinou

Oblast
Typ letoviska Klidné
Středisko Kalathos se nachází na jižní straně ostrova Rhodos, asi 40 km od hlavního města Rhodos a letiště.
Kalathos leží přímo na hlavní silnici spojující sever a jih. Pláž a hotely jsou cca 1 kilometr směrem severovýchodně od vesničky Kalathos 
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Koskinou, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Středisko Koskinou

Koskinou je malé středisko nedaleko Kalithei s překrásnými opravenými lázněmi a hlavního města Rhodu. Pláž je písečná, při vstupu do vody s malými kamínky. Do blízké Kalithei se lze dostat příjemnou procházkou.

Ostatní střediska na ostrově Rhodos

Na Rhodos se ještě jezdí hlavně do středisek Afandou, Faliraki, Gennadi, Haraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos - středisko, Lindos, Pefki, Rhodos, Stegna a Theologos.

Tipy na hotel v letovisku Koskinou

Virginia od 14 967 Kč se všemi poplatky

rozsáhlý hotelový areál Virginia situovaný v klidném prostředí hotelových zahrad, vhodný pro rodiny s dětmi, se nachází v oblasti Reni Koskinou, cca 550m od nákupního centra známého letoviska Kallithea. Písčitá organizovaná pláž je ve vzdálenosti cca 180m, je k dosažení přes silnici. Autobusová zastávka je cca 100m od hotelu (jízdné do hlavního města Rhodos vyjde na cca 2€), stanoviště taxi je cca 500m (jízdné vychází na cca 7€).

1.

Virginia Family Suites od 14 280 Kč se všemi poplatky

Nově postavená část 4* hotelu VIRGINIA Virginia Familly Suites odráží to nejlepší z rodinné tradice původního oblíbeného 3* hotelu, ovšem ve zcela novém a noblesním hávu. Velkoryse pojatý bazén dominuje zahradě, moderní budovy skrývají moderní pokoje i restauraci. Hosté mohou samozřejmě využívat všech služeb společného areálu. Tento náš tip se nachází v letovisku Reni Koskinou, odkud je kousek jak do nádherného hlavního města, tak i do živého Faliraki. od písčito-oblázkové pláž je hotel vzdálený jen 150 m mírně z kopce. Jako jeden z mála hotelů nabízí ubytování i pro 5 dospělých osob, což ocení především větší rodiny. Kvalitní hotel a služby za výhodnou cenu, vhodný i pro středně náročné klienty a pro rodiny s dětmi.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---