Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lachania

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lachania, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Lachania

Středisko Lachania je jedna z nejpustších a nejvzdálenějších míst ostrova Rhodos. Leží skoro až dole na jihu pod středisekm Genadi. Pokud neplánujete v hotelu jen přespávat a jinak jezdit surfovat na Prasonisi, kam je to odsud kousek, tak volbu tohoto střediska dobře zvažte. Neříkám, že je to zde špatné, ale musíte mít rádi opravdu klid a pohodu. Na druhou stranu je to z Lachania blízko (autem) na pláže Saint George nebo Mavos Kavos.

Pro kohe je Lachania vhodná?

Pokud jste tedy běžní turisté, doporučil bych spíše střediska jako je Kolymbia nebo Pefki. Pokud však víte, co chcete, a plánujete hodně cestovat, nemusí být Lachania špatná volba.

Ostatní střediska na ostrově Rhodos

Na Rhodos se ještě jezdí hlavně do středisek Afandou, Faliraki, Gennadi, Haraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos - středisko, Lindos, Pefki, Rhodos, Stegna a Theologos.

Tipy na hotel v letovisku Lachania

Atrium Prestige Thalasso Spa Resort and Villas

Komfortní komplex nového resortu Atrium Prestige Thalasso Spa Resort and Villas leží na jihu ostrova Rhodos v klidné oblasti Lachania, cca 18 km od pláže Prasonisi, cca 26 km od městečka Lindos, cca 74 km od města Rhodos.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---