Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Makryammos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Makryammos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Makryammos

Makryammos je jednou z oblíbených pláží nacházejících se nedaleko, cca 2 kilometry, od hlavního města ostrova Thassos zvaného Limenas alias Thassos. Ubytovat se můžete v hotelu, bungalovu, soukromém pokoji či kempu dle aktuální situace vaší peněženky. Některá zařízení mají vlastní bazény, sauny, restaurace a bary, sportovní zařízení,  jako tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal či basket, a mnohé další vybavení. U pláže je také dobře vybavené dětské hřiště.

Co v Makryammosu ? 

Krásné zelené a kopcovité okolí láká k pěkným výletům, ať už se rozhodnete vyrazit na pěší túru nebo lézt po horách. Na svých cestách se můžete setkat se zdejší faunou, hlavně pak ptactvem. Pokud Vám nebude stačit Makryammos a okolí, můžete vyrazit za nespočetnými zajímavostmi a výlety. Viz. Památky a muzea nebo Tipy na výlety

Makryammos a pláže

Zdejší pláž oceněná „modrou vlajkou“ za kvalitu, obestřená zelenými lesy, je dlouhá, pokrytá pískem, a dělá tak skutečnou čest svému jménu, které znamená „Dlouhý písek“. Voda je tu navíc křišťálově čistá. Není proto divu, že patří Makryammos k nejmalebnějším lokalitám v oblasti. Když si ještě navíc zapůjčíte slunečník a lehátko, můžete nerušeně spočívat na slunci a občas omočit tělo v osvěžující mořské vodě. Vstup do moře je pozvolný, takže je vhodný i pro malé děti. Až vás omrzí bezstarostné lenošení, zkuste třeba nějaký vodní sport. V plážovém baru se pak můžete občerstvit.

Další střediska na Thassosu

Na Thassos se z České republiky jezdí hlavně do středisek Astris, Chrissi Ammoudia, Kinira, Limenaria, Makryammos, Pachis, Panagia, Pefkari, Potos, Prinos, Skala Potamias, Skala Prinos, Skala Rachoni, Skala Sotiros, Thassos - Limenas a Trypiti.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---