Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pachis

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pachis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Pachis

Jedna z nejhezčích pláží ostrova Thassos (pláž Pachis)se nachází v jeho nejsevernějším výběžku, kde najdeme resort jménem Pachis. Letovisko se rozrostlo právě kolem původně obyčejné přírodní pláže až do dnešních rozměrů slušně fungující, oblíbené turistické destinace nedaleko hlavního města.

U pláže, v letovisku a jeho okolí najdete několik taveren a jeden bar s hlasitou hudbou. Kromě toho je však místo tiché a klidné, neboť patří mezi méně známé. Nicméně přesto se tu začínají rozrůstat nové ubytovací kapacity, hotely a hotelové komplexy, soukromé pokoje a stravovací zařízení. 

Jen nedaleko od letoviska máte možnost navštívit další pláže, rekreační střediska a zajímavá místa, například hlavní město Limenas, letovisko Makryammos a Skala Rachoni nebo zátoku Glyfoneri.

Pláže u Pachis

Pláž Pachis je tvořena kilometr dlouhou linií písku hnědožlutého odstínu, který v záři slunce připomíná barvu zlata a v některých částech přechází v oblázky a kamínky. Při velkých vedrech, kdy slunce neúnavně sesílá na tělo horké paprsky, poslouží k ochlazení stín borovic a dalších vzrostlejších rostlin vyrůstajících na pobřeží. Bohatá zeleň společně s modrým a čistým mořem představují malebnou kulisu lidskou rukou téměř nedotčené krajiny okolo střediska. Vody Egejského moře jsou v místě čisté, krásně zabarvené do odstínů modři od nejsvětlejší po tmavou a mělčiny lákají děti k bezpečným hrám a koupání. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka

Další střediska na Thassosu

Na Thassos se z České republiky jezdí hlavně do středisek Astris, Chrissi Ammoudia, Kinira, Limenaria, Makryammos, Pachis, Panagia, Pefkari, Potos, Prinos, Skala Potamias, Skala Prinos, Skala Rachoni, Skala Sotiros, Thassos - Limenas a Trypiti.

Tipy na hotel v letovisku Pachis

Pachis Beach

Hotelové budovy Pachis Beach se nachází na rozsáhlém pozemku s velkým množstvím překrásné zeleně a stínem píniových stromů, přímo na písečné a dobře udržované pláži Pachis Beach. K objektu patří i taverna se stejným názvem. Nákupní možnosti a jiná stravovací zařízení jsou ve vzdálenosti cca 1 km. Za návštěvu určitě stojí také nedaleké letovisko Rachoni (1,7 km) a hlavní město ostrova Limenas (9 km). Autobusová zastávka na přilehlé pobřežní komunikaci (25 m).

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---