Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Skala Sotiros

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Skala Sotiros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Skala Sotiros

Pokojné a klidné letovisko Skala Sotiros, přes rybářské tradice cestovnímu ruchu stále více nakloněné rekreační místo, se nachází na západním pobřeží ostrova Thassos, ve vzdálenosti asi 20 kilometrů od hlavního města Thassos - Limenas. Obklopuje ho kopcovitá krajina se spoustou zeleně a vzrostlých stromů a keřů, mezi kterými se vyjímají pěkně udržované řecké domečky a hotely.

Ve Skala Sotiros je dostatečný výběr taveren, restaurací, kaváren a barů, kde můžete okusit jak tradiční řecké speciality, hlavně pak ryby a další dary moře, tak nám bližší kontinentální či mezinárodní kuchyni, a zažít celkově příjemnou atmosféru přímořského resortu. Na tržišti a malých krámcích koupíte vše potřebné.

Co ve Skala Sotiros?

Okolní příroda láká k objevování skrytých krás země, a tak si skutečně na své přijdou především ti, kteří rádi uskutečňují výlety po svých. Po horských trasách můžete dojít až do tradičních vesniček nebo se vyšplhat na některé vrcholky, které před vámi otevřou nezapomenutelné výhledy do kraje. Pokud s sebou navíc přibalíte fotoaparát nebo kameru, odvezete si domů trvalou vzpomínku na příjemně strávenou dovolenou ve Skala Sotiros. Z nedalekého přístavu vyrážejí trajekty do dalších, vzdálenějších míst ostrova, která ale rozhodně stojí za vidění. A pokud by Vás Skala Sotiros snad nudila, můžete se vydat na některý z doporučených výletů.

Pláže a Skala Sotiros

Lákadlem Skaly Sotiros číslo jedna je pláž (pláž Skala Sotiros), která je zde formována jemným pískem a excelentně čistou vodou. Navzdory příznivým podmínkám k pohodovému lenošení a koupání v moři tu nebývá plno, a tak si svůj pobyt můžete náležitě vychutnat. Pás mělčin je ideální pro neplavce, málo zkušené sportovce a malé děti. Ke zvýšení komfortu si vypůjčte slunečník a lehátko a oddávejte se bezstarostnému odpočinku.

Další střediska na Thassosu

Na Thassos se z České republiky jezdí hlavně do středisek Astris, Chrissi Ammoudia, Kinira, Limenaria, Makryammos, Pachis, Panagia, Pefkari, Potos, Prinos, Skala Potamias, Skala Prinos, Skala Rachoni, Skala Sotiros, Thassos - Limenas a Trypiti.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---