Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Assos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Assos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Assos

Tradiční vesnička Assos na severozápadním výběžku ostrova Kefalonie leží v nezapomenutelné scenérii sytě zelených kopců, rozkošných domečků ve stráních, pestrých květin, bílých pláží a mořské hladiny hrající nejrůznějšími odstíny modré barvy. Všudypřítomný klid lid láká každého, kdo potřebuje trochu odpočinku a chce uniknout od stresu velkoměst. Dominantou je stará benátská pevnost, dávná ochranářka malebné osady před zlými nájezdníky.

Pláže u Assos

Pláž v místě je poseta pískem a oblázky. K dispozici jsou tu slunečníky a lehátka pro váš veškerý komfort a možnost pohodlného slunění a odpočinku. Okolí skýtá četné příležitosti objevování tajemných krás členitého azurového pobřeží. Zejména rozkošné malé plážičky a zátoky s jeskyněmi se mohou stát azylem párů, které touží po troše soukromí. Nejlépe je si vypůjčit loďku nebo člun a vyrazit na vlastní pěst.

Co ve středisku Assos ?

Ve městě jsou k dispozici kavárny, restaurace a taverny, které uspokojí každý mlsný jazýček. Oblíbené jsou třeba zdejší rybí specialitky a především víno z místní produkce. V obchodech nakoupíte vše potřebné, zejména potraviny a běžné spotřební zboží, a samozřejmě suvenýry.

Střediska na ostrově Kefalonia

Na ostrov Kefalonia se z ČR jezdí hlavně do středisek Agia Efimia, Argostoli, Assos, Fiskardo, Kipourion, Kounopetra, Lassi, Lepeda - osada, Lixouri, Poros, Sami, Skala, Svoronata, Xi - osada a Zola

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---