Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zola

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zola, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Zola

V malebném zeleném údolí s mírnými vršky je v severní části ostrova Kefalonie ukryta tradiční řecká osada Zola. Je to malé, komorní a klidné letovisko, kde najdou to pravé všichni zájemci o relaxační dovolenou stranou od obrovských, komerčně zaměřených a přelidněných letovisek. Proto tu rozhodně neočekávejte velké hotelové komplexy, spíše menší soukromé ubytování.

Co ve středisku Zola

V místě nenajdete příliš příležitostí k nákupům ani široké možnosti občerstvení. Za tím je lépe vyrazit do okolních vesnic.

Krajina při pobřeží nabízí vedle zalesněných skalisek množství zátok a pláží. Nejlépe se tam dostanete po moři, takže je dobré si zajistit pronájem loďky nebo člunu. Pokud se vám přeci jen posteskne po větší společnosti, navštivte nedalekou populární pláž Myrtos se vším komfortem. Na výlety po okolí je dobré si pronajmout vůz nebo motorku.

Střediska na ostrově Kefalonia

Na ostrov Kefalonia se z ČR jezdí hlavně do středisek Agia Efimia, Argostoli, Assos, Fiskardo, Kipourion, Kounopetra, Lassi, Lepeda - osada, Lixouri, Poros, Sami, Skala, Svoronata, Xi - osada a Zola

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---