Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Almiros

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Almiros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Oblast Almiros

Prázdninová oblast Almiros se nachází na severu ostrova Korfu, mezi známým a oblíbeným letoviskem Acharavi, jehož je v podstatě i prodlouženou součástí  a malým prázdninovým centrem Agios Spiridon. Acharavi je vzdálené pouhé dva kilometry a hlavní město Kerkyra se nachází 32 kilometrů od Almirosu.

Turistická vybavenost a aktivity

V centru poklidného městečka naleznete apartmány, několik málo taveren a malý minimarket s poměrně širokým výběrem základního sortimentu. Asi dva kilometry od Almirosu, směrem na Acharavi se nachází akvapark s množstvím skluzavek. Almiros je také díky své poloze, na úpatí hory Pantokrator, mezi písečnými plážemi a přírodní rezervací ideálním výchozím bodem pro pěší túry a příjemné procházky do přilehlého okolí.

Pláž

Jemná písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře je jako stvořená k vodním radovánkám pro rodiny s malými dětmi a na své si zde přijdou i méně zdatní plavci.

Kam na Korfu se jezdí ?

Na Korfu se z ČR nejčastěji jezdí do středisek Agios Georgios /jih/, Agios Georgios /sever/, Agios Gordis, Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, BenitsesDassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---