Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gialiskari

Oblast
Typ letoviska Klidné
Záliv Gialiskari se stejnojmenným střediskem je výborným místem ke strávení klidné odpočinkové dovolené. Pokud zatoužíte po výletech do okolí, nabízí se vesnice Sinarades, kde je Národopisné muzeum, /2 km/, nebo vesnice Pelekas /3km/, kde najdete tzv. Kaiser´s Throne - Císařův trůn, kamenitý vrchol nad  pláží Glyfada,  odkud můžete pozorovat úchvatné západy slunce, stejně jako kdysi císař Vilém II.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gialiskari, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Gialiskari

Gialiskari se nalézá na západním pobřeží Korfu, je to poklidné místo, s rozvíjejícím se turistickým ruchem. Nádherná je hlavně okolní příroda - borovicové porosty se svažují až k pobřeží, kulisa strmých skal se zálivem s krásnou písečnou pláží. Osvěžit se můžete ve zdejších typických řeckých tavernách. Letiště a hl. město Kerkyra je odtud vzdáleno cca 15 km.

Kam na Korfu se jezdí ?

Na Korfu se z ČR nejčastěji jezdí do středisek Agios Georgios /jih/, Agios Georgios /sever/, Agios Gordis, Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, BenitsesDassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.

Tipy na hotel v letovisku Gialiskari

Ambiente Palace

Hotel Ambiente Palace je ukryt v klidném prostředí piniových hájů a kopců s překrásným výhledem na pláž Gialiskari a křišťálově české moře, daleko od rušného a uspěchaného života. Písečná pláž s malými oblázky, křišťálově čistou vodou a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 750 m směrem z kopce od hotelu a zdarma Vás tam od 10:30 - 18:00 hodin doveze hotelový autobus (ten jezdí obvykle od 10:30 - 14:00 hodin každých 30 minut, od 14:00 - 17:00 každou hodinu, a poslední jízda je v 17:30 od hotelu a v 18:00 hodin z pláže. Hotel Ambiente Palace je ve vzdálenosti cca 10 km od letiště a cca 15 km od hlavního města ostrova Korfu, kam jezdí pravidelně od pondělí do pátku, vždy jednou denně, hotelový autobus (pokud se sejde minimální počet 8 osob, pondělí středa a čtvrtek obvykle odjíždí od hotelu 10:00 hodin a vrací se v cca 14:30 hodin, v úterý a v pátek obvykle odjíždí od hotelu v 16:30 hodin a vrací se ve 20:30 hodin). Blíže k hotelu Ambiente Palace jsou pak vesnice Sinarades (cca 3 km) a Pelekas (cca 4 km). Z Pelekasu jezdí městská linka autobusu do hlavního města v hlavní sezóně každé dvě hodiny, ze Sinarades jen cca 2x denně. Obě vesničky jsou velmi malebné, doporučujeme jejich návštěvu. Hotel dříve nesl jméno Yaliscari Palace a ješt dříve Golden View. Nejbližší obchůdek mimo hotel je cca 100 m.

1.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---