Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kommeno

Oblast
Typ letoviska Klidné
Vesnička Kommeno se nachází 12 kilometrů severně od Kerkyry a 4 kilometry od letovisek Gouvia a Dassia.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kommeno, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Kommeno

Poloostrov  Kommeno, se stejnojmennou vesnicí, se nachází mezi letovisky Dassia a Gouvia, přesněji 12 kilometrů severně od hlavního města Kerkyra, na východním pobřeží ostrova Korfu. Jde o velmi klidné místo, s malým kostelíkem Ypapanti, velký noční život zde rozhodně nečekejte. Na druhou stranu pro ty, kteří hledají klidné místo pro letní relaxaci je toto letovisko vhodné.Tato vesnička, obklopená olivovými háji, je pravou oázou klidu a pohody, přičemž za zábavou a nákupními možnostmi je to pouhé 4 kilometry do rušnějších letovisek Dassa a Gouvia.  V samotném Kommenu naleznete podél nábřeží dostatečné množství taveren s velmi chutnou, domácí kuchyní i několik malých marketů se základním sortimentem.  Z Kommena je docela dobré autobusové spojení do hlavního města, dalšími možnostmi je využít taxi, a nebo, vypůjčit si auto, či skútr.

Pláž v Kommenu

Místní pláž je smíšená, spíše oblázková, s velmi pozvolným vstupem do moře a dobře chráněná před větrem. Naleznete zde klasický plážový servis v podobě lehátek se slunečníky, sprchy a je zde i možnost občerstvení v místních tavernách a barech.

Kam na Korfu se jezdí ?

Na Korfu se z ČR nejčastěji jezdí do středisek Agios Georgios /jih/, Agios Georgios /sever/, Agios Gordis, Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, BenitsesDassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---