Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dramia

Oblast
Typ letoviska Klidné
Středisko Dramia se nachází na severním pobřeží Kréty, cca 17 kilometrů západně od překrásného historického města Rethymno.
Jeďte po hlavní silnici spojující města Hania a Rethymno a nemůžete středisko Dramia minout. Pokud nemáte vlastní dopravu, je možné se do Dramia bez problémů dostat i místní veřejnou dopravou.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dramia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Dramia

Středisko Dramia se dá vyjádřit několika slovy - klid, pohoda, pláž a moře. Stejně jako sousední turistické středisko Kavros, je i Dramia původem malá vesnička, která se rozrostla na velké rovné pobřežní ploše o pár penzionů a hotýlků a které se povedlo získat maximum z blízkosti měst Rethymno a Georgiopoulis. V okolí Dramia je tedy dostatek zábavy i nočního života a středisko Dramia jako takové si tak může zachovat klidnou a ospalou atmosféru vhodnou pro naprostou relaxaci a odpočinek. Ať už se rozhodnete celý den proležet na plážit, strávit ho u plážového baru nebo si jen posedět v některé z taveren, je pro Vás Dramia to pravé.

Pláž u Dramia

Dramia leží u nádherné písečné pláže, která se táhne po celém pobřeží od Georgiopoulis až k Rethymno. Pláž v Dramia je dostatečně široká a vstup do vody je pozvolný, takže středisko Dramia je vhodné i pro rodiny s dětmi nebo obtížně se pohybující rekreanty.

Co v Dramia ?

Pokud si ke klidu v Dramia přidáte i nádherné panorama, kde jsou na severozápadě  vysoké skály a na severu mohutná hradba pohoří Lefka Ori s výškou přes 2400 metrů, je Dramia ideálním místem pro strávení klidné dovolené.

Pro ty, kdo nechtějí trávit dovolenou jen poleháváním na pláži, ale rádi poznávají a cestují, je Dramia ideálním výchozím bodem pro poznávání krás celé západní Kréty, případně i jihozápadního pobřeží. Pokud budete chtít poznávat krásy ostrova pěšky, můžete z Dramia vyrazit k unikátnímu sladkovodnímu jezeru Kournas, pokud jste motorizovaní, určitě si při pobytu v Dramia nenechte ujít návštěvu Bílých hor s největším evropským kaňonem – Soutěska Samaria. Samozřejmostí je pak řada nejrůznějších památek v okolí Dramia a určitě si nenechte ujít ani návštěvu blízkého historického města Chania nebo Rethymno.

Kam se na Krétu ještě jezdí?

Na Krétu se jezdí z České republiky hlavně do letovisek: Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Amoudara (West of Heraklion), Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Erimoupoli, Ferma, Fodele, Galini, Georgioupolis, Gouves (Kato Gouves), Heraklion, Hersonissos, Chania, Ierapetra, Kavros, Elounda, Kalamaki, Kissamos, Kokkini Hani, Kolymbari, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mirtos, Missiria, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plakias, Platanias (Chania), Rapaniana, Rethymno, Sissi, Skaleta, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos a Stavros,

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---