Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Goudouras

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Goudouras, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Goudouras

Goudouras, městečko s necelou tisícovkou obyvatel se nachází v sevření kaňonů a pohoří, asi 37 kilometrů východně od Ireapetry  a Agios Nikolaos. Celá tato oblast je díky své poloze hojně využívána k pěstování olivovníků a skleníkové zeleniny.  Místo samotné si žije svým poklidným tempem a turistický rozvoj zde zatím nezaznamenal žádný vzestup.

Co zde?

V městečku s kostelem Nanebevzetí Panny Marie naleznete několik tradičních taveren s rybími specialitami, malé obchůdky a domy místních s pokoji k pronájmu .

Pláž

Podél pobřeží se táhne dlouhá oblázková pláž, která je místy „lehce“organizovaná. Poblíž několika taveren, které se zde nachází jsou k dispozici lehátka se slunečníky.

Kam se na Krétu ještě jezdí?

Na Krétu se jezdí z České republiky hlavně do letovisek: Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Amoudara (West of Heraklion), Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Erimoupoli, Ferma, Fodele, Galini, Georgioupolis, Gouves (Kato Gouves), Heraklion, Hersonissos, Chania, Ierapetra, Kavros, Elounda, Kalamaki, Kissamos, Kokkini Hani, Kolymbari, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mirtos, Missiria, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plakias, Platanias (Chania), Rapaniana, Rethymno, Sissi, Skaleta, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos a Stavros,

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---