Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kato Daratso

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kato Daratso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Kato Daratso

Turistické středisko Kato Daratso je vlastně již téměř předměstí nádherného města Chania, kam je to směrem na východ cca 2-3 kilometry.

Co v Kato Daratso

Navzdory blízkosti tak známého místa, jakým Hania je, si Kato Daratso zachovalo příjemné prostředí a ráz klidného dovolenkového místa. Okolí Kato Daratso je tvořeno velkým výběžkem do moře, v kterém je několik malých zátok nabízejících široké písečné pláže a dostatek zeleně. I když je v okolo Kato Daratso několik hotelových komplexů a řada nejrůznějších penzionů, privátů a bungalovů, mají tyto objekty většinou rozlehlé zahrady plné stromů a kvetoucích keřů. Zástavba v Kato Daratso není vysoká a ve většině případech je skrytá mezi mohutnými stromy, které na mnoha místech zasahují až k pláži a poskytují tak návštěvníkům pláže přirozený stín a dostatek soukromí.

Vybavení Kato Daratso

Jako většina středisek v této oblasti, poskytuje i Kato Daratso svým návštěvníkům veškerý komfort a služby, které mohou při trávení své dovolené potřebovat. Ve středisku Kato Daratso je řada malých obchodů, taveren, barů, na plážích je možné si užívat jak klid, tak i různé plážové hry a vodní sporty a díky velmi frekventovanému autobusovému spojení je možné z Kato Daratso libovolně cestovat po okolí a poznávat krásy blízkých vesniček s původní atmosférou i dle zájmu navštěvovat nedaleké památky a přírodní zajímavosti.

Noční život a společenská zábava sice ve středisku Kata Daratso moc rozvinuté nejsou, avšak v nedaleké Chania je noční život prakticky neomezený. Při pobytu v Kato Daratso se tak můžete bavit libovolně dle své nálady a přesto strávit dovolenou v klidném a tichém letovisku.

Kde Kato Daratso leží?

Středisko Kato Daratso se nachází na severním pobřeží Kréty, cca 3 kilometry západně od nádherného starobylého města Chania. Jeďte z Chania směrem na západ a nemůžet Kato Daratso minout :-)  Kato Daratso je velmi dobře dostupné všemi dopravními prostředky, včetně pravidelné autobusové dopravy.

Kam se na Krétu ještě jezdí?

Na Krétu se jezdí z České republiky hlavně do letovisek: Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Amoudara (West of Heraklion), Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Erimoupoli, Ferma, Fodele, Galini, Georgioupolis, Gouves (Kato Gouves), Heraklion, Hersonissos, Chania, Ierapetra, Kavros, Elounda, Kalamaki, Kissamos, Kokkini Hani, Kolymbari, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mirtos, Missiria, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plakias, Platanias (Chania), Rapaniana, Rethymno, Sissi, Skaleta, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos a Stavros,

Tipy na hotel v letovisku Kato Daratso

Nontas & Apartments

Nejbližší nákupní možnosti cca 100 m od Nontas & Apartments - Nejbližší restaurace a bary cca 200 m - Letiště Chania cca 22 km

1.

Ilias studia a apartmány

Rodinný apartmánový dům Ilias se nachází přímo u parku, nedaleko tří poloostrovů, které tvoří čtyři zátoky s písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Východní pláž Gold Coast nabízí výhled na malebné město Chania s benátským přístavem vzdálené cca 3 km. Nejbližší obchůdky, taverny a bary jsou vzdálené 2 minuty chůze. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

2.

Sirios Village

Tento hotelový areál leží v oblasti Kato Daratso, která je cca 4km západně od města Chanie. Hlavní budova a komplex nízkých bílých domečků je zasazen do klidného místa rozsáhlé zahrady s palmami, keři a květinami. Název hotelu SIRIOS je odvozen od nejjasnější hvězdy na obloze. V okolí hotelu najdete dostatek obchodů, restaurací a taveren..

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---